KONST / Litografier / Färglitografi 12533031
nr 1253 3031
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, 5/90, fåglar, signerad, Motivet. 48x67
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:21:06
3/5 22:21:38